0312 324 06 24 -0312 312 33 93

Hakkımızda

METİN GRUP YAPI İnş.Taah.Tur.Gıda Nak.San.ve Tic.Ltd Şti firmamız 1999 yılından beri Ankara Ulus/Rüzgarlı'da müşterilerine hizmet vermektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız inşaat sektöründe birçok seçkin markanın bayilik misyonunu üstlenmiştir.

Kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve  tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan METİN GRUP YAPI başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmak yatmaktadır.

Firmamız, kuruluşundan bu yana esnek yönetim anlayışı ve müşteri odaklı çözümleri ile sektörde yeni bir bakış açısının öncüsü olmuştur. Yönetim anlayışının merkez noktasını oluşturan “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” METİN GRUP YAPI'nin yatırımlarının da ölçüsüdür.

Amacımız, aynı zamanda dostlarımız olarak kabul ettiğimiz siz değerli müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunmaktır.

İnşaat malzemeleri sektörünün öncü kuruluşlarının bayiliğini üstlenen firmamız, bünyesinde ECA-SEREL ürünlerini bulundurmaktadır.

Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.